Onderwerp
Deze workshop draait geheel rond datalogging oplossingen met de nieuwe producten van Vernier, gericht voor leraren secundair of hoger onderwijs.
We maken kennis met:
- Overzicht van de verschillende interfaces van Vernier
- Overzicht van de verschillende sensoren ( nieuwe draadloze sensoren: Go! Direct )
- Logger Pro data-analyse & video-analyse software
- Nieuw: Graphical Analysis
- Spoor met wagentjes en bewegingssensoren
Tijdens deze workshop kunnen deelnemers hands-on kennis maken met de verschillende sensoren en testopstellingen.
Daarnaast is er ook de mogelijkheid uitgebreid kennis te maken met de LabQuest 2 interface en de Logger-software. Ideaal als opfrissing wanneer u er kortelings met gestart bent, of op zoek bent naar nieuwe mogelijkheden voor in uw klas.
Prijs
Deze workshop start om 9h30 en duurt tot 12h30 met een lunch. De kostprijs van deze workshop bedraagt €35 incl. BTW. Lunch is in de kostprijs inbegrepen. De kostprijs van de workshop kan gerecupereerd worden bij aankoop van Vernier-materiaal na deelname aan de workshop!!