 |
Productkenmerken
Enkele pluspunten
+ Ingebouwde USB-poort
+ Verbeterd scherm (contrast)
+ Interne klok
+ Mooi en vooruitstrevend ontwerp |
Geheugenruimte
32 KB RAM waarvan 24 KB RAM beschikbaar voor de gebruiker en 480 KB archiefgeheugen (ROM)
Flash
Dankzij de geavanceerde FLASH ROM-technologie beschikt u steeds over de laatste en beste software. U kunt, via een Link-kabel™, het besturingssysteem upgraden en bovendien nieuwe applicaties installeren.
Verbeterd hoogcontrastscherm
Zeer goed leesbaar scherm met 8 regels van 16 tekens, 64 x 96 pixels.
USB-poort
De ingebouwde USB-poort zorgt voor een nog betere en sneller communicatie tussen de TI-84 Plus (Silver Edition) rekenmachines onderling en de TI-84 Plus en de computer. Bovendien kan met deze poort ook het leerlingenmodel, via een Presentation Link Adapter, gekoppeld worden aan een ViewScreen™ of TI-Presenter™.
Projectiemogelijkheden
Het leerkrachtenmodel van de TI-84 Plus kan aangesloten worden op een ViewScreen of een TI-Presenter. Met een overheadprojector respectievelijk een TV of beamer kan zo het scherm van de rekenmachine geprojecteerd worden voor heel de klas. Via SmartView emulator software kan u dit ook via computer of digitaal bord.
Bijgeleverde accessoires
4 AAA batterijen, mini A to mini B USB-kabel (voor onderlinge communicatie), USB-kabel voor verbinding met computer, handleiding, brochure met informatie over accessoires, produkt-CD met elektronische handleiding, programma-informatie, computersoftware en gratis applicaties met handleidingen